| Dimensie parameters | Doorsnede 52 mm |
| Dikte van de rand | 3mm |
| Hoogte | 23mm |
| Gewicht | 120g |
| doorlaatbaarheid | 90% |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Materiaal | Hoog borosilicaatglas |
| Verpakking | Verzegeld in dozen, verpakt in pallets |
| Leveringscapaciteit | 200000 stks/maand |
| Haven | Sjanghai, Ningbo |
| Product omverpakking maat lengte breedte hoogte | 410*250*200mm |
| Vervoer | Over zee |
Changzhou Dongya Glass Factory bevindt zich op nr. 12, Jiulong Road, Menghe Town, Changzhou City, is een ODM/OEM 5023 52 mm Mistlamp gebruikte automatische koplamplens Leverancier en Bedrijf. Wij zijn gespecialiseerd in het produceren Aangepast 5023 52 mm Mistlamp gebruikte automatische koplamplens. Onze fabriek heeft een oppervlakte van ongeveer 18.000 vierkante meter. Al meer dan 25 jaar richten wij ons op glasproductie. De jaarlijkse productiecapaciteit is meer dan 2,5 miljoen stuks deurruiten van wasmachines en 3,5 miljoen stuks autolamphoezen. Het bedrijf controleert leveranciers en het productieproces strikt volgens het 9001-kwaliteitscertificeringssysteem, voert screening en audit uit van leveranciers van grondstoffen en testen van inkomend materiaal, vergelijking van inkomend materiaal en andere procedures; Goed ontworpen productieprocessen en procedurele controles maken elke batch stabieler en traceerbaarder, waardoor een efficiënte productiecontrole wordt verkregen; kwaliteitstesten en -controle van elke batch worden uitgevoerd in strikte overeenstemming met de specificaties van de leverancier.
Speciaal gevormd optisch prisma is een speciaal product op basis van lensproductietechnologie. De v...
19-A277-05 Gladde en glanzende glazen afdekking voor automatische mistlampen is een soort glazen af...
20- A728 gladde auto koplamp glazen kap is een glad en netjes oppervlak van de auto koplamp ...
Dit is een Europese achteruitkijkspiegel voor zware vrachtwagens. De afmeting is 670 * 260 mm, ge...
De 19-A277-05 Glad en glanzende auto-mistlampglasafdekking is een cruciaal onderdee...
Jul 24,2025
Bij het selecteren van mistlamplenzen voor autotoepassingen is duurzaamheid een kritieke factor. ...
Jul 17,2025
Als belangrijke barrière om de meetcomponenten van de externe omgeving te isoleren, watermete...
Jul 10,2025
Het tweedimensionale vlakontwerp van traditionele achteruitkijkspiegels is moeilijk om te voldoen...
Jul 03,2025